LN+

Nahoru

Jak na to

Obecné informace

Věrnostní program LN+ je určen pro všechny předplatitele tištěného deníku Lidové noviny, a to v rozsahu pondělí až pátek (nebo pondělí až sobota). LN+ nabízí svým předplatitelům několik benefitů:

  • Přístup k digitální verzi Lidových novin zdarma
  • 30 % kreditu navíc u virtálního operátora MOBIL.CZ
  • Asistenční kartu MAFRA UAMK zdarma

Jak získat benefity

Jak získám digitální noviny

Stačí kliknout na stránce výhody na tlačítko "Chci výhodu" nebo sjet dolů níže na stránku, kde najdete kontaktní formulář nebo telefonní číslo do našeho zákaznického centra. Zavolejte, nebo napište a my se vám ozveme. Předáme vám kód pro přístup k novinám - digitální noviny budete mít přístupné po dobu, co budete i členem věrnostního klubu. Kód, který od našeho zákaznického centra dostanete, stačí vyplnit na adrese www.lidovenoviny.cz/kod a provést jednoduchou registraci (e-mail, jméno a příjmení, heslo pro přístup). Pak už můžete kdykoliv a kdekoliv číst Lidové noviny.

Jak dostanu 30 % kreditu navíc?

30 % kreditu navíc dostanete při každém dobití u virtuálního operátora MOBIL.CZ - nejprve je ale potřeba vaše číslo MOBIL.CZ spojit s vaším předplatitelským účtem. To provedete na stránce výhody - stačí sjet na stránce níže, nebo kliknout na tlačítko "Chci výhodu" a vyplnit kontaktní formulář nebo nám zavolat. Nemusíte vyplňovat číslo MOBIL.CZ, ale až se vám ozve náš operátor, musíte mu ho již sdělit, aby mohl výhodu nechat aktivovat.

Jak je možné získat kartu MAFRA UAMK?

Kartu získáte zavoláním na naše zákaznické centrum nebo odesláním formuláře na stránce výhody. Ozve se vám operátor našeho zákaznického centra a vše potřebné s vámi vyřidí. Pak už stačí jen zkontrolovat vaši poštovní schránku a můžete kartu plně využívat. Nezískáte jen skvělé služby pro motoristy, ale také slevu na pohonné hmoty.

Chcete se stát členem programu? Nebo si nevíte rady?

Zavolejte nám

Domluvte se hned s našimi pracovníky!

225 555 533

Provozní doba
Po - Pá 7:30 - 16:00
So 8:00 - 12:00

Zavoláme vám my


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.